View unanswered posts | View active topics It is currently 04 May 2024, 05:15

Forum rules


Παρακαλώ μην χρησιμοποιείτε GREEKLISH ή ΚΕΦΑΛΑΙΑ γράμματα.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥ FORUM ,ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΡΩΤΗΣΗ - ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ STICKY TOPIC ΚΑΘΕ ΣΥΣΚΕΥΗΣ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ TOPIC ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΑΣ.



Reply to topic  [ 64 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 DESIRE HD 
Author Message

Joined: 31 Mar 2011, 10:57
Posts: 4
Post Re: HTC Desire HD απορειες
Έχεις δίκιο akalipetis. Το διαπίστωσα και μόνος μου τελικά. Σε ευχαριστώ για τη βοήθεια σου. Υπάρχει εφαρμογή που αφορά τις επαφές??


09 Apr 2011, 20:30
Profile
Admin

Joined: 26 Jun 2010, 15:31
Posts: 757
Post Re: HTC Desire HD απορειες
Δοκιμασε το go contacts.Υπαρχουν και διαφορες αλλες στο market που μπορεις να βρεις.


09 Apr 2011, 22:34
Profile WWW

Joined: 22 Apr 2011, 14:15
Posts: 1
Post Re: HTC Desire HD απορειες
Καλησπερα!ειμαι κατοχος κινητου HTC DESIRE HD και τις 2 τελευταιες μερες αντιμετοπιζω προβλημα με το android market,οταν ανοιγω το μαρκετ και επιλεγω {ειτε στις εφαρμογεσ ειτε στα παιχνιδια} την επιλογη νεες εφαρμογες ή νεα παιχνιδια,βγαινει ενα μυνημα το οποιο λεει "λυπουμαστε για την μη αναμενομενη αναγκαστικη διακοπη {διαδικασια com.android.vending}.προσπαθηστε ξανα."


22 Apr 2011, 14:18
Profile
moderator
User avatar

Joined: 21 Oct 2010, 15:55
Posts: 148
Location: Voula
Post Re: HTC Desire HD απορειες
Καλησπέρα και σε εσένα.

Δοκίμασε να κάνεις διαγραφή των ρυθμίσεων του Market (πηγαίνοντας Ρυθμίσεις>Εφαρμογές>Market) και δοκίμασε ξανά. Αν εξακολουθεί το πρόβλημα απάντησε εδώ.


23 Apr 2011, 11:59
Profile WWW

Joined: 24 Apr 2011, 16:58
Posts: 3
Post Re: HTC Desire HD απορειες
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ HTC DESIRE HD KAI ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΗΔΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΣΤΕΛΝΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ,ΠΗΓΑ ΝΑ ΣΒΗΣΩ Τ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ,ΚΑΤΙ ΠΑΙΧΤΗΚΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΟ ΝΙΝΗΤΟ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΠΙΝ ΤΗΣ ΣΙΜ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΕΚΕΙΝΗΣ ΤΗΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΙΣ ΣΙΜ ΜΕ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑΣΤΙΚΟ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ.ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΑΒΓΑΛΑ ΤΗΝ ΣΙΜ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 50 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΠΙΝ ΜΟΥ,

ΞΕΡΕΤΕ ΜΗΠΩΣ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ??


24 Apr 2011, 17:05
Profile
moderator
User avatar

Joined: 21 Oct 2010, 15:55
Posts: 148
Location: Voula
Post Re: HTC Desire HD απορειες
Καλησπέρα,

Αν θέλεις ξαναγράψε το post σου με μικρά γράμματα γιατί είναι πολύ κουραστικά και δύσκολα κάποιος θα το διαβάσει και θα σου απαντήσει.

Προσπάθησε να κάνεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μήπως αυτό λύσει το πρόβλημά σου. Αν δεν δεις αποτέλεσμα, πες το πάλι εδώ (όχι με κεφαλαία) μήπως βρεθεί κάποια καλύτερη λύση.


24 Apr 2011, 17:30
Profile WWW

Joined: 24 Apr 2011, 16:58
Posts: 3
Post Re: HTC Desire HD απορειες
Πως θα κανω αυτη την επαναφορα ?


24 Apr 2011, 18:03
Profile

Joined: 24 Apr 2011, 16:58
Posts: 3
Post HTC Desire HD απορειες
γεια σας παιδια
μολισ πηρα το htc desire hd και ηδη μου εχει δημιυργησει προβλημα.τις προαλλεσ καθως ημουν σε μια συνομιλια με μηνυματα,την οποια ηθελα να σβησω μου εβγαλε σφαλμα που ελεγε οτι δεν γινεται να σβησω την συνομιλια και απο εκει και περα μου βγαζει συνεχεια προβλημα με την σιμ καρτα μ,βγαζοντας ενα θαυμαστικο δεξια πανω στην οθονη με την ενδειξη της σιμ και οτι και αν παω να κανω στο κινητο,μου ζηταει πιν.
μπορει καποιοσ να βοηθησει?


24 Apr 2011, 18:06
Profile
Admin

Joined: 26 Jun 2010, 15:31
Posts: 757
Post Re: HTC Desire HD απορειες
Για την επαναφορα settings ->privacy-> factory data reset.


24 Apr 2011, 18:17
Profile WWW

Joined: 03 May 2011, 19:24
Posts: 2
Post Re: HTC Desire HD απορειες
Γεια σας. Πριν από 3 ημέρες αγόρασα το HTC DESIRE HD και έχω πολλές απορίες, για την ακρίβεια δεν μπορώ να το καλοκαταλάβω. Μην τα πολυλογώ κατέβασα κάποιες δωρεάν εφαρμογές από το HTC HUB, μου έδειξε πως τις έκανε εγκατάσταση αλλά εγώ δεν μπορώ να τις βρω πουθενά μέσα στο κινητό! Τι να κάνω? Δεύτερον πως μπορώ αφού συνδέσω την κάρτα μνήμης με τον υπολογιστή να περάσω διάφορες εφαρμογές? Σε ποιον φάκελο από όλους να τις αποθηκεύω και αφού το κάνω αυτό πως θα μπορέσω μετά να βρω αυτά τα αρχεία μέσα στο κινητό για να τα κάνω εγκατάσταση? Ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να μην σας ζάλισα για πρώτη μέρα.


03 May 2011, 19:39
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 64 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.