View unanswered posts | View active topics It is currently 07 May 2024, 22:37

Forum rules


Παρακαλώ μην χρησιμοποιείτε GREEKLISH ή ΚΕΦΑΛΑΙΑ γράμματα.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥ FORUM ,ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΡΩΤΗΣΗ - ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ STICKY TOPIC ΚΑΘΕ ΣΥΣΚΕΥΗΣ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ TOPIC ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΑΣ.



Reply to topic  [ 4 posts ] 
 kolhse σε update. Help!! 
Author Message

Joined: 10 Jan 2012, 22:50
Posts: 1
Post kolhse σε update. Help!!
καλησπερα σε ολουσ και χρονια πολλα. σημερα κιολας αγορασα απο ενα παιδι το htc desire HD...σαν καινουργιος αρχισα να το σκαλιζω για να το μαθω αλλα παραλληλα εψαχνα στο youtube και σε forum για το τι μπορω να κανω μαζι του εφοσον ημουν και ειμαι χρηστης iphone και ξερω οτι και τα 2 εχουν system costumisetion...επι του θεματος βρηκα να κανω update το λιγοσμικο του σε 2.3.5 και πατησα ναι αλλα το παιδι το ειχε κανει ροοτ! και ωλεπς μια πινακιδα με ενα 8αβμαστικο και το μπλε ρομποτακι! αρχικα 8ελω να μου πειτε πως βγαινω απο αυτην την ο8ονη. και μετα αν ειναι ευκολα εναν οδειγο να διαβαζω η οτιδηποτε μπορει να μου χρησημευσει!


ευχαριστω προκαταβολικα,
Νικος.


10 Jan 2012, 22:57
Profile

Joined: 18 Jan 2012, 14:57
Posts: 176
Post Re: kolhse σε update. Help!!
Όταν βρίσκεσαι στην οθόνη με το τρίγωνο, πατάς "volume up + power" και σου εμφανίζει το μενού της.
Από κει έχει "reboot system now".


18 Jan 2012, 16:49
Profile

Joined: 23 Jan 2012, 22:16
Posts: 1
Post Re: kolhse σε update. Help!!
Παιδια να ρωτησω κατι ? Ειμαι τελειως ασχετη απο αυτα
Πηρα ενα κινητο(xperia mini pro) απο ενα φιλο ο οποιος ειχε ενσωματωσει το mail του στο market.Δυστυχως δεν θυμαται τον κωδικο οποτε δεν εχω προσβαση σε κανενα app.Καμια βοηθεια ? Ευχαριστω πολυ :)


23 Jan 2012, 22:27
Profile

Joined: 18 Jan 2012, 14:57
Posts: 176
Post Re: kolhse σε update. Help!!
Θα πας "Μενού > Ρυθμίσεις > Αντίγραφα ασφαλείας..." και θα κάνεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Η συσκευή σου θα είναι του κουτιού, σα να την αγόρασες από κατάστημα.

Από κει και πέρα πρέπει να φτιάξεις ένα λογαριασμό gmail αν δεν έχεις καθώς στο Android απαιτείται αν θέλεις να το εκμεταλλευτείς πλήρως, και να συνδεθείς με αυτόν.


24 Jan 2012, 10:43
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 4 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.