View unanswered posts | View active topics It is currently 28 Mar 2024, 14:05

Forum rules


Παρακαλώ μην χρησιμοποιείτε GREEKLISH ή ΚΕΦΑΛΑΙΑ γράμματα.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥ FORUM ,ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΡΩΤΗΣΗ - ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ STICKY TOPIC ΚΑΘΕ ΣΥΣΚΕΥΗΣ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ TOPIC ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΑΣ.



Reply to topic  [ 185 posts ]  Go to page Previous  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
 XPERIA X10 MINI 
Author Message

Joined: 17 Apr 2012, 00:13
Posts: 1
Post Re: XPERIA X10 MINI
Αρχικα, γεια σας. Ειμαι καινουργιος στο φορουμ αλλα και στο Android καθως εχω εδω και μια βδομαδα το xperia x10 mini.

Μεχρι τωρα το εχω κανει αναβαθμιση σε 2.1 που ειναι και η τελευταια για το συγκεκριμενο.

Το προβλημα μου ειναι το εξης και απο οσα διαβασα δεν το ειχε αλλος ξανα.

(το προβλημα εμφανιζεται και απο συνδεση μεσω της Cosmote και απο Wi-Fi αλλα και απο offline προβολη video)

Οταν μπαινω σε site οπως το Youtube με videos, αφου δω 5-6 βιντεο, στο 7ο ακουγεται ο ηχος αλλα η εικονα δεν προχωραει, δηλαδη μενει στην εικονα που εδειχνε στο 0:01... Το προβλημα εξακολουθει να υπαρχει και οταν παω να δω videos απο την SD μου. Εχω κατεβασει και Real Player και Vital Player και εχω δοκιμασει και τον προεγκατεστημενο αναπαραγωγεα βιντεο του Android για την προβολη των βιντεο και γινεται το ιδιο.

Ολο αυτο λυνεται αμα κανω επανεκκινηση του τηλεφωνου, αλλα μετα απο 5-6 βιντεο παλι το ιδιο.... :evil: :cry:

Υπαρχει καποια λυση??

Σημειωση: εψαξα και στο google σε αγγλικα φορουμ και δεν βρηκα τετοιο προβλημα...


17 Apr 2012, 00:25
Profile

Joined: 05 May 2012, 18:27
Posts: 1
Post Re: XPERIA X10 MINI
Καλησπερα σε ολους.Πρωτη φορα στο forum και αυτο λογω του οτι προσπαθω να βρω λυση,αν υπαρχει, σε ενα προβλημα που προκαλεσα. Ακολουθωντας λαθος τις οδηγιες ενος site, αντικατεστησα το φακελο framework με εναν αλλο και τωρα η συσκευη εχει κολησει με το λογοτυπο της sony ericsson στην οθονη μην αντιδρωντας σε οτιδηποτε αλλο. Τον αρχικο φακελο τον κρατησα στην καρτα.Η συσκευη x10 mini.Μπορω να κανω κατι;


05 May 2012, 19:05
Profile

Joined: 29 Jun 2012, 02:45
Posts: 1
Post Re: XPERIA X10 MINI
Και εγω καινουργια ειμαι και θελω να με ενημερωσετε σχετικα με κατι αν ξερετε..
Εχω το xperia mini pro και εχω θεμα με το ακουστικο.. Εν ολιγοις δεν δουλευει. Με ακουνε αλλα εγω τιποτα,μονο με ανοιχτη ακροαση.
Μηπως ξερετε ποσο κοστιζει η επισκευη του;


29 Jun 2012, 02:48
Profile

Joined: 25 Mar 2011, 19:27
Posts: 20
Post Re: XPERIA X10 MINI
Καλημέρα,

Έχω το xperia mini pro και εδώ και 2 μήνες περίπου έχει αναβαθμιστεί στην έκδοση android 4. Για κάποιο διάστημα ήταν όλα φυσιολογικά με το πρόβλημα ότι αργούσε να ανοίξει το αρχείο των κλήσεων,τώρα το πρόβλημα έχει επιδεινωθεί και κολλάει σχεδόν όλο το κινητό. Σκέφτηκα άμα είναι να αλλάξω την έκδοση σε 2.3 που είχε αρχικά,ξέρετε αν γίνεται κ πως?Η' μήπως χρειάζεται να το πάω για επισκευή?

Ευχαριστώ πολύ!


06 Sep 2012, 11:18
Profile

Joined: 19 Jan 2013, 00:16
Posts: 1
Post Re: XPERIA X10 MINI
Θα ήθελα να ρωτήσω αν βρήκε κανείς λύση με το θέμα του android market για το Xperia x10 mini, το οτι δηλαδή ενώ βάζαμε έγκυρο λογαριασμό google, δεν συνδεόταν... Έχω το κινητό δυο χρόνια, αλλά δεν ασχολήθηκα ποτέ με το android market, οπότε δεν είχα καταλάβει οτι υπήρχε πρόβλημα...όταν προσπάθησα μετά από αρκετό καιρό να συνδεθώ, μου έβγαζε το ίδιο πρόβλημα που έχουν περιγράψει και οι άλλοι στο forum. Εννοείται οτι δεν "αναβαθμίστηκε" ποτε αυτόματα σε google play...Υπάρχει λύση τελίκά;


19 Jan 2013, 00:25
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 185 posts ]  Go to page Previous  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.